7 речей, до яких ми станемо вдаватися частіше після карантину

Заняття спортом вдома

Плюс домашніх тренувань полягає в їх доступності кожному бажаючому. За період ізоляції люди знайшли мотивацію і час для щоденної аеробіки, йоги, розтяжки. Виявилося, що для набуття фігури мрії більшості не потрібен спортивний зал, інструктор і тренажери. Спортивне устаткування замінили гумки, гантелі, портативні бігові доріжки, а тренера - відеоуроки.

планування фінансів

За час карантину люди переглянули витрати, позначили, які покупки важливі, а від чого можна відмовитися без шкоди для комфорту. До того ж стало зрозуміло, що «фінансова подушка безпеки» необхідна кожному.

готування будинку

Українці за період ізоляції виявили, що домашня їжа не обмежується котлетами і борщем. Тож не дивно, адже закриття місць громадського харчування змусило людей удосконалювати кулінарні навички. Після карантину оригінальні рецепти з закладок закріпилися в повсякденному і святковому раціоні.

Доставка квітів

Радувати близьких потрібно якомога частіше, але не піддаючи їх ризику. Доставка квітів в Києві - безпечний і перевірений спосіб зробити день близької людини таким, що запам'ятовується. Попит на послугу в пандемію зріс. За час ізоляції стало зрозуміло, як рідко приділяється увага найріднішим людям. Тому краще зайвий раз замовити доставку квітів в Києві, щоб подарувати коханим радість.

повноцінний сон

Здоровий сон протягом 7-9 годин творить чудеса. Свіжа голова, легкість, рум'янець на обличчі, відсутність мішків під очима - головні переваги дотримання біоритмів. Після карантину постараємося дотримуватися здорового режиму сну і далі.

Складання графіка і планування часу

Дистанційна робота покращила навик планування дня, делегування завдань. Люди навчилися користю проводити вільний час в мережі. До того ж, напевно багато хто знайшов заповітні 2-3 години в тиждень на проходження курсу або марафону.

насолода дрібницями

За час самоізоляції кожен усвідомив, що вечері в кафе, зустрічі з друзями, пікніки, прогулянки в парку - звичні дрібниці - це і є найцінніші і запам'ятовуються моменти життя.