Міжнародна доставка квітів

Міжнародна доставка квітів
Уточнити Пошук

Необхідно привітати рідних, близьких Вам людей, які перебувають за кордоном? Немає нічого простіше! Скористайтеся такою послугою, як Міжнародна доставка квітів і подарунків. В інтернет-магазині Annetflowers Ви можете замовити квіти практично в будь-який куточок нашої землі: Європу, Америку, країни СНД, Азії та навіть в Африку.

У чому перевага перед іншими службами по Міжнародної доставці квітів?

На відміну від інших компаній, які пропонують подібні послуги, служба доставки Annetflowers:

    Працює безпосередньо з флористами в тому населеному пункті, куди потрібно надіслати букет.


    Надає індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це стає можливим лише в тому випадку, коли інформацію про замовлення відразу отримує флорист, а не компанія - посередник по міжнародній доставці, це дозволяє максимально врахувати всі побажання замовника.


    Annetflowers гарантує швидку доставку незалежно від місця призначення, це можливо завдяки широкій мережі флористів з якими інтернет-магазин співпрацює протягом 9 років.


    Оптимальне співвідношення ціни і якості! Вам більше не потрібно переплачувати компаніям-посередникам, відповідно, ви економите свої гроші.


    У нас неперевершене обслуговування.


    Доставляємо тільки свіжі квіти і гарантуємо 100% повернення грошей, якщо букет не буде доставлений!


Які дані необхідні для того, щоб оформити доставку?

    Для здійснення доставки менеджеру обов'язково потрібно знати точну адресу одержувача і контактний телефон, без цих даних ми не зможемо оформити заявку.

УВАГА! Інтернет-магазин не несе відповідальність за те, що квіткова композиція не була доставлена, в разі, якщо клієнтом був надана не вірну адресу доставки.

    Разом з букетом або подарунком ми обов'язково доставляємо листівку з текстом, який надає замовник.
    Якщо потрібно, щоб доставка була в офіс, готель, лікувальний заклад звертаємо Вашу увагу, що квіти будуть доставлені на ресепшн.
    У разі, якщо доставка квіткової композиції планується в офіс, ми рекомендуємо, вибирати дату доставки в будні дні з понеділка по п'ятницю.
    Якщо Ви відправляєте букет в лікарню, будь ласка, перевірте заздалегідь, що заклад дозволить доставити свіжі квіти в палату до пацієнта.

Скільки буде коштувати букет з доставкою в іншу країну?

    Вартість кожного букета розраховується індивідуально, що дозволяє нам не завищувати ціни.
    Для оперативного розрахунку вартості, Ви говорите дату доставки, і місце доставки квітів, і наші фахівці протягом години нададуть запитувану інформацію, попередньо безпосередньо зателефонувавши флориста.

Які терміни виконання?

    Бажано розміщувати замовлення на міжнародну доставку за 1-2 дня до планованого дня доставки.
    У більшість міст Європи ми можемо відправити букет день в день, якщо він оформлене і сплачене до 12: 00.

Вибирайте наш сервіс і ми впевнені, що ще не один раз скористаєтеся послугами нашої компанії!