Літні квіти, або які квіти дарувати влітку
Літо – це пора, на яку всі з нетерпінням чекають. У цей період дозріває безліч фруктів і ягід, а також розквітає безліч різнокольорових і ароматних квітів, які радують око в полях, на узбіччях доріг, лісах, парках, на клумбах. Букети влітку дарують із тих квітів, які розквітають цього сезону.
Гортензія
Hydrangea, також відома як садова або деревоподібна гортензія, є одним з найбільш популярних видів квітучих рослин. Сімейство гортензієвих (Hydrangeaceae) включає понад 80 видів. Гортензія – це чагарник із прямостоячими стеблами, що досягають висоту до 2 метрів. Її листя розміром до 15 см у довжину, велике, еліптичне, темно-зелене, з глянцевим блиском і загостреним кінчиком. Квітки гортензії зібрані у великі, пишні кошики до 30 см у діаметрі, з багатою палітрою відтінків білого, рожевого, червоного, фіолетового та блакитного кольорів. Гортензію привезли до Європи з Японії в 1783 році. Наразі її квіти широко використовуються в оформленні садових ділянок, створення флористичних композицій.
Півонія
Півонії (Paeonia) – це чагарники та трави, що належать до сімейства Paeoniaceae. Рослини характеризуються великими яскравими квітками різноманітної колірної гами, які привертають увагу любителів садового та ландшафтного дизайну. Є більш ніж 20 різних груп цих кольорів. Кущові півонії відрізняються досить великими розмірами. Стебла пряме, сильне, а довгасте листя зібране в одну складну пластину. Їхні квітки досягають до 15 см в діаметрі. Трав'янисті півонії ростуть компактнішими, і у висоту вони не перевищують 1 метра. Вони відрізняються красивими кольорами різного забарвлення, які можуть бути простими, напівмахровими або махровими. Крім декоративних властивостей, півонії цінуються за свої лікувальні якості. У їх листі і квітках міститься величезна кількість речовин, таких як алкалоїди, флавоноїди, феноли та терпени.
Ромашки
Ромашки (Matricaria) – група трав'янистих рослин, що належать до сімейства айстрових (Asteraceae), відомих своїми красивими квітками білого кольору. Ромашки виростають у багатьох регіонах світу і часто використовуються у фармакології та домашній медицині. Рослини можна розділити на два основні типи: Matricaria recutita та Chamaemelum nobile. Великі садові ромашки використовують для озеленення садово-паркових зон, ландшафтів, присадибних ділянок, створення букетів. А, лікарські ромашки застосовують у фармакології та народній медицині, завдяки своєму заспокійливому, протизапальному та бактерицидному властивостям. Ромашки додають у чай, використовують у вигляді компресів, що охолоджують, і застосовують для зменшення запалення. Крім того, чай з ромашки п'ють при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, нервової системи та патологій дихальних шляхів.
Важливо! Дуже часто у нас
замовляють квіти в Лодзь тому ви можете вибрати варіанти літніх букетів та замовити доставку квітів у будь-який куточок світу.
Соняшник
Соняшник (Helianthus) – це велика однорічна квітка, що належить до сімейства айстрових (Asteraceae). Він отримав свою назву через свої великі красиві квітки, які схожі на сонце, а також через те, що він обертається за сонцем протягом дня. Соняшник росте в багатьох країнах і використовується в харчовій та нехарчовій промисловості. Квітка може досягати висоти до 3 метрів і має велике, жорстке листя, розташоване на стеблі, яке може бути прямим або вигнутим. Квіти соняшника дуже великі та мають яскраво-жовтий колір. Соняшник використовується в харчовій промисловості для вилучення олії зі свого насіння, яке використовується в різноманітних сферах, включаючи їжу, ліки та косметику.
Соняшник відомий своїм сприятливим впливом на здоров'я людини, і містить у собі такі корисні речовини:
- мінерали – магній, селен;
- вітаміни E та В1;
- альфа-ліноленова кислота;
- Аргінін.
Ці речовини мають потужні антиоксидантні та протизапальні властивості, вони підтримують нормальне функціонування серцево-судинної системи, мають позитивний вплив на метаболізм та імунну систему.
Амарілліс
Амариліс належать до сімейства Amaryllidaceae. У природному середовищі вони ростуть на території Африки, Південної Америки та Карибських островів. Амариліс відноситься до цибулинних, а листя у нього вузькі і довгі (до 50 см), вони розташовані на довгих черешках, які виходять із цибулини. Квітки амариллісу великі, дзвонові і мають діаметр до 20 см. Зазвичай вони мають білий або рожевий відтінок, але є й інші кольори, включаючи червоний, зелений і навіть жовтий. Цвіте амариліс у зимовий та весняний час, і залежно від сорту може тривати від 4 до 8 тижнів.
Альстромерії
Альстромерія (Alstroemeria) зростає у Південній Америці, Перу, Болівії та Чилі. Саме звідти її було завезено до Європи. Вона отримала свою назву на честь шведського ботаніка-аматора Карла фон Ліннея (Карла Ліннея фон Альстремера), який першим описав ці квіти. Альстромерія може досягати висоти до 1 метра, що залежить від сорту. Вони мають прямі стебла та листя, розташовані по черзі. Квіти альстромерії великі та мають різні відтінки, включаючи білий, рожевий, червоний, жовтий та помаранчевий. На одному стеблі зазвичай знаходиться від 5 до 30 квіток. Цвітіння починається в середині літа і продовжується до початку осені. Альстромерії використовуються як декоративні рослини для прикраси садів, парків і житлових зон. Рослини альстромерії можна вирощувати як у горщиках, так і у відкритому ґрунті. Вони також можуть використовуватися для формування привабливих букетів завдяки ефектній формі та різноманітності кольорової гами.
Еустома
Еустома або лізіантус є представником сімейства жимолостних (Gentianaceae). У неї міцні, прямі стебла, які досягають висоти від 15 до 60 см. Листя Еустома овальне, зібране в прикореневу розетку і розташоване на стеблах по черзі. Квітки рослини великі, діаметром 5-10 см, мають широку гаму кольорів, включаючи білий, рожевий, червоний, жовтий та фіолетовий. Цвітіння починається з середини липня і продовжується до перших заморозків.
Як доглядати букет у літню спеку?
Влітку стоїть тепла погода, і подарований близькою людиною букет може втратити естетичний вигляд раніше за термін. Щоб цього не трапилося, потрібно знати, як за квітами доглядати влітку.

Квіти
|
Догляд
|
Амаріліс
|
Квіти поміщаються у прохолодну воду, а стебла щодня трохи підрізаються.
|
Півонії
|
Стебла розміщуються у воду на 1,3 своєї довжини. Ваза вибирається широка. Рекомендується щодня обприскувати букет із пульверизатора.
|
Ромашки
|
Поміщаються прохолодну воду. З частини стебла, що знаходиться у воді, видаляється листя. Вода міняється щодня.
|
Гортензії
|
Стебло розщеплюється ножем, а у вазу додається пігулка аспірину. Букет міститься прохолодну кімнату, подалі від протягів. Вода змінюється щохвилини.
|
Еустоми
|
Вода у вазі змінюється через день, і з такою самою частотою підрізають стебла. Важливо, щоб букет не був на сонці.
|
Альстромерії
|
Ці квіти не люблять високих температур, тому їх слід ставити в прохолодній, але не темній кімнаті будинку, подалі від протягів. Воду у вазі потрібно міняти за день.
|
Соняшники
|
Не можна ставити вазу з букетом на протяг. У воду слід додати щіпку солі. Вода у вазі повинна бути кімнатної температури, але в жодному разі не холодна.
|
Що зробити, щоб квіти влітку стояли у вазі довше?
Щоб квіти надовго могли зберегти свою свіжість у літній період, потрібно у воду додати підживлення:
- Вугілля активоване – у вазу з водою додається 2 таблетки.
- Потрібно розтерти таблетки на порошок і після цього висипати у воду.
- Нашатир - у воду додається 2-3 краплі речовини.
- Горілка – на 1 л. води додається 2-3 ст. л. напій.
- Аспірин - 1 таблетку попередньо потрібно подрібнити, а потім додати у воду.
Ці найпростіші прийоми допоможуть зберегти довше свіжість букета з живих квітів, у літній період.
Унікальні квіткові пропозиції